Nasz zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy SZWED istnieje od 1987 roku – jesteśmy firmą rodzinną, która już w 2 pokoleniu realizuje trudne zadanie ostatniej drogi pogrzebowej Państwa bliskich. Od początku istnienia działamy w Grodzisku Mazowieckim.

Wsparcie w trudnych chwilach

Wiemy, jak trudne są chwile, gdy ktoś z naszych bliskich odchodzi – sami to przechodziliśmy kilkukrotnie. Dlatego wiemy, jakiego wsparcia możemy Państwu udzielić, by ceremonia pogrzebowa odbyła się godnie, z szacunkiem zarówno dla zmarłego, jak również dla jego rodziny. Mając ponad 30-letnie doświadczenie, potrafimy zapewnić Państwu, niezbędny w takich chwilach, zwykły brak innych zmartwień poza celebrowaniem śmierci bliskiej osoby.

Kompleksowa obsługa

Wystarczy jeden telefon od Państwa, byśmy zajęli się wszystkim – przyjedziemy do Państwa by zabrać zmarłego do kostnicy, zadbamy o wygląd i ubiór do ceremonii pogrzebowej, przedstawimy Państwu trumny do wyboru, pomożemy w wyborze miejsca pochówku oraz samej formy ceremonii. Będziemy z Państwem na każdym etapie, od momentu śmierci bliskiego, przez całą ceremonię pogrzebową, po uporządkowanie miejsca pochówku po pogrzebie. W każdym momencie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę.

Profesjonalizm i estetyka

Ponad 30 lat naszego doświadczenia nie tylko daje Państwu gwarancję profesjonalizmu, ale i zobowiązuje – nas. By zapewnić Państwu najwyższą jakość usług realizowanych przez nasz Zakład Pogrzebowy.

Rozumiemy to przez wiele aspektów:

  • Najwyższą kulturę i takt pracowników biorących udział w procesie pogrzebu
  • Nowoczesne, estetyczne karawany pogrzebowe (nowe auta marki Mercedes)
  • Poszanowanie Państwa poglądów i oczekiwań w zakresie ceremonii pogrzebowej
  • Dostępność zespołu całego zakładu pogrzebowego przez 24 godziny na dobę
  • Doradztwo i wsparcie na każdym etapie pogrzebu

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu, chętnie wyjaśnimy Państwa wątpliwości. fast-cashonline.com.ua

Shannon Sharpe Authentic Jersey